Regalite® R1125

Kód: 67266.12100.136
182 Kč 150 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

REGALITE® R1125 je hydrogenované terpentýnové pryskyřice, která má různé využití v průmyslu, včetně oblasti umění – trvanlivé laky na obrazy, a restaurování – konzervaci, stabilizaci nebo opravy poškozených částí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pryskyřice Regalite® jsou plně hydrogenované uhlovodíkové pryskyřice, které mají velmi dobrou odolnost vůči světlu. V kombinaci se změkčovadlem syntetického kaučuku 1650 a vhodným UV stabilizátorem Tinuvin®292 jsou moderní obrazové laky doporučené René de La Rie. Trvanlivost těchto laků je velmi dobrá. Barva těchto laků je prakticky neznatelná.

Balení

100 g

Použití

Tato pryskyřice se používá k výrobě lakových formulací, které se používají jako ochranné vrstvy na povrchu uměleckých děl. Lak z REGALITE® R1125 chrání povrchy před vnějšími vlivy, jako je vlhkost, prach a oxidace. Dále se používá k fixaci pigmentů nebo k upevnění povrchových vrstev při malbě nebo restaurování. Pomáhá vytvářet stabilní a odolné vrstvy, které chrání barvy a materiály. V oblasti restaurování uměleckých děl se REGALITE® R1125 může používat pro konzervaci, stabilizaci nebo opravy poškozených částí. Je využíván k fixaci nebo ochraně materiálů, které mají být restaurovány. V některých případech může být tato pryskyřice využívána jako lepidlo pro spojování materiálů během restaurování nebo pro aplikace, které vyžadují adhezivní vlastnosti.

Vlastnosti

Chemický popis
Plně hydrogenovaná uhlovodíková pryskyřice, CAS č. 68132-00-3
Tvar
granule
Rozpustnost ve vodě
prakticky nerozpustný


Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Kremer

Nejlepší pigmenty na trhu

Od roku 1977 Kremer Pigmente dodává zákazníkům po celém světě produkty pro památkovou péči, restaurování a malby. Naše spolupráce trvá již několik let a je třeba říci, že pigmenty od společnosti Kremer Pigmente jsou jedny z nejlepších na světě. Proto si jej spousta restaurátorů oblíbila při svých pracích. 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz