O nás

Dříve než jsme založili tento e-shop, pracovali jsme jako dva kamarádi na mnoha projektech restaurování a obnov památek. Mnoho významných památek určitě i znáte – třeba rekonstrukce Konkatedrály v Opavě. Několik let jsme získávali nejen cenné zkušenosti při realizacích, ale také dlouhodobé poznatky z pohledu způsobů realizací, kvality materiálů a jejich chování v delším časovém období.

O nás
O nás

E-shop pro restaurátory

Naše zkušenosti nejen neustále rozvíjíme, ale chceme se o ně také podělit a předávat je dál. Proto jsme společnými silami založili tento e-shop s vizí nabídnout restaurátorům vše potřebné na jednom místě, nejen nejrůznější materiály a vhodné pracovní nástroje a pomůcky, ale také cenné rady a doporučení pro jejich použití. A to je pro naše zákazníky ten největší benefit - mít na telefonu specialistu, restaurátora, který jim ochotně poradí a pomůže v rozhodování při řešení nejrůznějších problémů.

RE-ART Restaurování

Kromě prodeje na e-shopu se stále věnujeme aktivnímu restaurování. Díky této činnosti získáváme cenné zkušenosti v oblasti památkové péče.Díky našim zkušenostem Vám můžeme pravidelně nabízet nové produkty, které podrobujeme zkouškám přímo na našich zakázkách.

O nás
O nás

Obchodní partneři

Nabízíme široký sortiment nářadí a materiálů od nejlepších výrobců v oboru. Díky spolupráci s tuzemskými i zahraničními dodavateli můžeme zaručit vysokou kvalitu našich produktů.

V naší nabídce naleznete produkty od výrobců, jako jsou Remmers, Keim, CHT Silicone, NORIS Blattgold, Kölner, Kremer Pigmente a dalších, za jejichž kvalitu ručíme na základě vlastních zkušeností s jejich použitím. 

Nezisková činnost

Protože zájem o kulturní památky je naše opravdová vášeň, před časem jsme založili spolek Kostel sv. Janů z.s. a rozhodli se pro záchranu chátrajícího kostela Svatých Janů v Opavě. Naším cílem je z tohoto nádherného gotického solitéru udělat kulturní a komunitní centrum sdružující nejrůznější skupiny lidí, kteří, stejně jako my, chtějí tuto památku zachránit. Tento projekt můžete podpořit i Vy, ať už účastí na některé z našich akcí, pomocí na příležitostných pracovních brigádách při zvelebování kostela a jeho okolí, nebo přispěním libovolnou částkou na celkovou rekonstrukci a provoz. Více informací zde. www.kostelsvatychjanu.cz

O nás
O nás

Součástí neziskových projektů jsou opravy drobných sakrálních staveb, jako jsou kapličky, kříže a boží muka. Naše společnost se zapojuje jak sponzorsky dodávkou materiálů, tak i aktivně při opravách těchto památek.

Rádi podpoříme i Váš projekt. Můžete nám napsat na info@restaurotech.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz