Suchá maltová směs pro kotvení helikálních výztuží - HS

Kód: 03SR028
Značka: RE-ART
2 396 Kč 1 980 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Speciální, tixotropní, nesmrštitelná dvousložková malta s dobrou čerpatelností a vysokou přilnavostí. Používá se pro statické zajištění stavebních konstrukcí a k injektáži trhlin –betonových konstrukcí a panelových domů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální maltová směs pro kotvení helikálních výztuží – HS je tixotropní, nesmrštitelná dvousložková malta s dobrou čerpatelností a vysokou přilnavostí. Používá se pro kotvení helikálních výztuží do stavebních konstrukcí. Především je vhodná do betonových konstrukcí a panelových domů. Obsahuje Portlandský cement. Aplikuje se do předem vyfrézovaných drážek nebo vyvrtaných otvorů. Současně je možné použití i na vyinjektování trhlin. 

Vlastnosti

Pevnost 38 Mpa  

Balení

12 kg

Suchá maltová směs pro kotvení helikálních výztuží - HS

Použití

Promíchejte záměsovou kapalinu a max 1/3 obsahu vlijte do čisté nádoby (dodávaný kyblík). Vysypte celý obsah práškové směsi a dolijte zbývající tekutou složku. Směs dobře promíchejte tak, ať je směs bez hrudek. Otáčky míchadla nesmí být větší než 800 ot/min. Doba zpracovatelnosti hotové směsi je 20 minut při teplotě 20 stupňů. Do směsi nepřidávejte jiné složky nebo vodu!

Připravená maltová směs se nanáší pomocí aplikační pistole do připravených otvorů, čistých a navlhčených.  Popřípadě ručně špachtlí. 

Suchá maltová směs pro kotvení helikálních výztuží - HS

Rozdělení podle použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotevní malty
Hmotnost: 12 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz