Restaurátorská špachtle, pružná ocelová

Kód: 2010 2011 2012 2013 2014 Zvolte variantu
Značka: RE-ART
348 Kč 348 Kč 351 Kč 363 Kč 387 Kč od 348 Kč 288 Kč bez DPH 288 Kč bez DPH 290 Kč bez DPH 300 Kč bez DPH 320 Kč bez DPH od 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Vybrat druh
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Pružná špachtle vhodná pro modelování a tmelení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružné špachtle, které se používají pro práci se sádrou, štukem, a to jak během samotném modelování, tak při následném škrábání a broušení již vytvrdlého materiálu. 

JE DOBRÉ VĚDĚT

Pružné najdou uplatnění například v lepení knižních vazeb při uhlazování lepených ploch, nanášení lepidel, nanášení tmelu do jemných spár a podobně. Umožňují a zároveň vyžadují jemnou a citlivou práci, protože při větším tlaku by mohlo dojít k jejich ohnutí, zdeformování a prasknutí. 

Středně pružné špachtle se hodí například k tmelení, sádrování, zkrátka přidávání hmoty, při kterém je nutné pracovat s citem. Pružnost špachtle se většinou odvíjí od její velikosti – čím větší špachtle, tím méně pružná a naopak.

Tvrdé špachtle se dají také použít na tmelení, sádrování a štukatérství. A to jak během přidávání hmoty (sádrování, tmelení), tak u následného tvarování a broušení hmoty již vytvrdlé. Lze s nimi škrábat a začišťovat detaily v sádře, zpravovat nerovnosti v nástěnných štucích, nebo oškrábávat staré nánosy a krusty.

RADY A NÁVODY

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
RE-ART

RE-ART restaurování a e-shop

Kromě prodeje na e-shopu se stále věnujeme aktivnímu restaurování. Díky této činnosti získáváme cenné zkušenosti v oblasti památkové péče. Díky našim zkušenostem Vám můžeme pravidelně nabízet nové produkty, které podrobujeme zkouškám přímo na našich zakázkách.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz