OWATROL rust spirit - aktivátor rzi

Kód: 1525
Značka: Owatrol
865 Kč 715 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

 

RUST SPIRIT® je silný aktivátor rzi, pro vytváření dekorativních oxidačních efektů (zrezivění) na povrchu železných kovů. Snadno se nanáší a jeho okamžitý účinek zaručí kvalitní a trvalý výsledek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUST SPIRIT® je silný aktivátor rzi, pro vytváření dekorativních oxidačních efektů (zrezivění) na povrchu železných kovů. Snadno se nanáší a jeho okamžitý účinek zaručí kvalitní a trvalý výsledek. Povrch ošetřený produktem RUST SPIRIT bude v budoucnu náchylný k další korozi. Pro fixaci vytvořené koroze, doporučujeme finální povrch ošetřit produktem OWATROL OIL. Optimální teplota pro aplikaci se pohybuje mezi + 5 °C až + 35 °C. Nesmí se používat na neželezné kovy!

Vlastnosti

Vytváří přirozený dekorativní efekt rzi na kovovém povrchu a předmětech. Snadná aplikace – sprej nebo jednoduchý nástroj. Složení – speciální aktivní chemikálie. Rozpustné ve vodě. Měrná hmotnost (při 18 ̊C) je 1,00kg / l ± 0,05. Kapalina s PH 8.50. Přípravek není klasifikován jako hořlavý. Trvanlivost je minimálně 5 let v originálním neotevřeném balení. Spotřeba je cca 10–15 m2/l litr. Skutečná spotřeba se bude lišit v závislosti na metodě nanášení a požadované intenzitě požadovaného účinku.

Balení

500 ml spray

OWATROL rust spirit - aktivátor rzi

V PRAXI

OWATROL rust spirit - aktivátor rzi

Použití

Povrchy musí být čisté, suché a zbavené oleje, mastnoty, špíny a jiných povrchových nečistot. Čistěte povrch důkladně pomocí neoxidujícího rozpouštědla, např. Aceton. Povrchy vystavené chemikáliím (kysele, zásadité nebo solné roztoky) by měly být omyty velkým množstvím vody nebo očištěny párou. Veškeré staré nátěry je potřeba odstranit na holý kov. 

Aplikujte RUST SPIRIT® na holý kovový povrch přímo z rozprašovače nebo použijte jeden z "Aplikačních nástrojů" pro další dekorativní efekty. Pro dosažení nejlepších výsledků a nejpřirozenějšího vzhledu použijte RUST SPIRIT® nerovnoměrně. Oxidace začíná okamžitě (objeví se rez). Pokud oxidace nezačne, je na povrchu nátěr, který musí být odstraněn před opětovným nanesením produktu RUST SPIRIT®. Nechte schnout minimálně 24 hodin v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Produkt v průběhu schnutí neotírejte. Pokud je vzduch velmi suchý, lze ošetřený povrch navlhčit vodou z rozprašovače k reaktivaci oxidačního procesu. V závislosti na povrchu může reaktivace vést k dalším barevným tónům. Po dosažení požadovaného účinku, důkladně povrch opláchněte čistou vodou, abyste zastavili chemickou reakci přípravku RUST SPIRIT®. Nepoužívejte žádné jiné neutralizační roztoky. Ošetřený povrch nechejte uschnout.

OWATROL rust spirit - aktivátor rzi

POUŽITÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz