Betofix R2 - rychlovysprávková malta

Kód: 109325
Značka: Remmers
2 057 Kč 1 700 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

BETOFIX R2 - rychlovysprávková malta pro povrchové opravy betonových dílů bez statické a dynamické funkce. Pro opravy kaveren, prasklin (trhlin), pórů, vylomených a poškozených míst. Vyrovnání betonových povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlovysprávková malta BETOFIX R2

BETOFIX R2 je rychlovysprávková malta určená pro povrchové opravy betonových dílů. Ideální pro opravy kavern, prasklin, pórů, vylomených a poškozených míst. Tato malta také slouží k vyrovnání betonových povrchů a poskytuje minerální ochranu proti korozi betonářské výztuže.

Díky své rychlosti a snadné aplikaci je BETOFIX R2 ideální volbou pro rychlé a efektivní opravy betonových konstrukcí. S touto maltou dokonale obnovíte a zpevníte poškozené či nevyrovnané plochy, čímž prodloužíte životnost betonových prvků a zabezpečíte jejich dlouhodobou odolnost vůči vnějším vlivům.

Balení

25 kg

Betofix R2 - rychlovysprávková malta

V PRAXI

Použití

Podklad musí být čistý, pevný a bezprašný. Obnažená výztuž musí být očištěna na stupeň SA 2 ½. Podklad předvlhčete do matně vlhka. Důkladně a rovnoměrně míchejte míchadlem asi 3 minuty, až je směs homogenní a má správnou konzistenci pro zpracování. Pro použití produktu jako náhradu betonu, nalijte vodu do čisté nádoby a přidejte suchou maltu. Pomocí míchacího zařízení intenzivně míchejte 2 min. do homogenní a zpracovatelné konzistence. 

Betofix R2 - rychlovysprávková malta
Betofix R2 - rychlovysprávková malta
Záměsová voda0,9 l/5 kg
4,5 l/25 kg
Kapilární absorpce vody≤ 0,5 kg/(m²•h )
TřídaR2 (DIN EN 1504-3)
Pevnost v tahu za ohybu
(po 28 dnech)
Cca 5 N/mm²
Reakce na oheňTřída E
Pevnost v tlaku3 h: cca 5 N/mm²
24 h: cca 9 N/mm²
28 d: > 15 N/mm²
Zrnitost0,5 mm
Soudržnost (podle DIN EN
1542)
(po 28 dnech)
≥ 0,8 MPa
Konzistence po namícháníMožno špachtlovat

Spotřeba

Cca 1,4 kg/m²/mm tl. vrstvy

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmelení
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
remmers

Kvalita a spolehlivost

Společnost Remmers je naším dlouhodobým dodavatelem stavební chemie zaměřené na restaurování a památkovou péči. Jejich výrobky jsou osvědčené a kvalitní, což jsme potvrdili na mnoha našich zakázkách. Spolupráce s Remmers trvá již několik let a naše profesní vztahy se postupně proměnily ve skutečné přátelství. Společně navštěvujeme různé veletrhy a konference, abychom neustále zdokonalovali materiály pro oblast restaurování.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz