Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Čištění silného znečištění kamene pomocí čistící pasty 🪥

Pro odstranění zčernalého povrchu použiváme Fassadenreiniger-Paste, který má vysokou čistící schopnost. Jedná se o gel, který se nanáší na suchý povrch v množství minimálně 0,1 kg/1m2. Nechá se působit dle potřeby a poté přípravek z povrchu odstraníme proudem vody, nejlépe pomocí vysokotlakého čističe. Části se silným zneištním se  istí mechanicky košaty z pírodních materiálů,nebo kartáem na násadě (ped následným omýváním vodou) .

Tento způsob čištění používáme všude tam, kde jiné přípravky nefungují. 

Fassadenreiniger-Paste odstraní hloubkové nečistoty bez destrukce kamene. To může být výhodou oproti například číštění pomocí pískování. Samotné pískování je seice efektivní, ale dochází u něj k úbytku hnoty kamene. To u čištění pomocí Fassadenreiniger-Paste odpadá. 

Čištěný povrch musí být před aplikací suchý. Samotná aplikace probíhá vhodným nástrojem (váleček, štětec). Funkční doba čištění se pohybuje okolo 2 - 10 minut. Vždy je potřeba nejprve udělat zkoušku čištění. Neutralizace poté probíhá tlakovou vodou. Intenzivně smývat vodou pod tlakem směrem odzdola nahoru. Čisticí prostředek musí být beze zbytku odstraněn.

čištění kamene

čištění kamene

čištění kamene

čištění kamene

čištění kamene

čištění kamene

čištění kamene

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Napsali o nás naši zákazníci

Martin Skočovský ⭐⭐⭐⭐⭐

Výjimečné spojení kvalitních produktů s odbornou konzultací s opravdovým restaurátorem a umělcem. Inovativní postupy i znalost klasických technik. Vstřícnost, která není jen zdvořilostní. Moc děkuji!

Tomáš Hubík ⭐⭐⭐⭐⭐

Parádní e-shop. Super přístup, poradí a vysvětlí, prostě na jedničku.

Ing. Jiří Palička ⭐⭐⭐⭐⭐

Rychlý a vstřícný přístup k vyřízení objednávky ihned po zadání. Kvalitní materiál a zájem pana majitele, zda vše proběhlo v pořádku. Málo takových kvalitních firem. Určitě nenakupuji naposledy a vřele všem doporučuji.

 

Sledujte nás na Instagramu
Sledujte nás na instagramu s hashtagem #reart.cz

Kdo jsme...

Restaurování a obnově památek se věnujeme již několik let. Jsme specialisti v oboru památkové péče včetně technologie restaurování a dobře známe materiály využívané k obnově památek. Spolupracujeme pouze s nejlepšími dodavateli materiálů jako jsou Remmers, Keim, ACC silicone a další, které máme odzkoušené na vlastní práci. Snažíme se přinášet novinky z oboru restaurování, nové trendy a materiály, nabízíme taktéž poradenskou činnost. Dodáváme materiály pro sochaře, restaurátory a restaurátorské dílny. Naše práce je našim hobby, kterou děláme s nadšením a radostí. Pokud máte podobné zájmy, určitě si budeme rozumět. Děkujeme za Vaši návštěvu našeho e-shopu a věříme, že i Vám naše výrobky v práci pomohou.

Tomáš a Honza

Kde nás najdete

Podolská 4 (na pěší zóně)

parkování ve dvoře areálu

Hradec nad Moravicí

747 41, Česká republika

Kontakty
Tomáš
Tomáš
(Po-Pá, 8-16 hod.)
© 2020 Re-art / specialisté v oboru památkové péče a restaurování
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz