Kdo jsme ...

Dříve než jsme založili tento e-shop, pracovali jsme jako dva kamarádi na mnoha projektech restaurování a obnov památek. Mnoho významných památek určitě i znáte – třeba rekonstrukce Konkatedrály v Opavě. Několik let jsme získávali nejen cenné zkušenosti při realizacích, ale také dlouhodobé poznatky z pohledu způsobů realizací, kvality materiálů a jejich chování v delším časovém období.

E-shop pro restaurátory

Naše zkušenosti nejen neustále rozvíjíme, ale chceme se o ně také podělit a předávat je dál. Proto jsme společnými silami založili tento e-shop s vizí nabídnout restaurátorům vše potřebné na jednom místě, nejen nejrůznější materiály a vhodné pracovní nástroje a pomůcky, ale také cenné rady a doporučení pro jejich použití. A to je pro naše zákazníky ten největší benefit - mít na telefonu specialistu, restaurátora, který jim ochotně poradí a pomůže v rozhodování při řešení nejrůznějších problémů.

Obchodní partneři

Spolupracujeme se špičkami ve svém oboru. V naší nabídce naleznete produkty od výrobců, jako jsou Remmers, Keim, CHT Silicone, NORIS Blattgold, Kölner, Kremer Pigmente a dalších, za jejichž kvalitu ručíme na základě vlastních zkušeností s jejich použitím.

Nezisková činnost

Protože zájem o kulturní památky je naše opravdová vášeň, před časem jsme založili spolek Kostel sv. Janů z.s. a rozhodli se pro záchranu chátrajícího kostela Svatých Janů v Opavě. Naším cílem je z tohoto nádherného gotického solitéru udělat kulturní a komunitní centrum sdružující nejrůznější skupiny lidí, kteří, stejně jako my, chtějí tuto památku zachránit. Tento projekt můžete podpořit i Vy, ať už účastí na některé z našich akcí, pomocí na příležitostných pracovních brigádách při zvelebování kostela a jeho okolí, nebo přispěním libovolnou částkou na celkovou rekonstrukci a provoz. Více informací zde. www.kostelsvatychjanu.cz

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz